O nas

21 maja 2017

Łączą nas książki i podejście do czytania. Ponieważ dużo naszych znajomych szuka ciekawych lektur, dlatego postanowiliśmy stworzyć przewodnik po świecie inspirujących książek. Chcemy dzielić się doświadczeniem z przyjaciółmi, znajomymi i z każdym, kto zechce skorzystać z naszych podpowiedzi.

Chcemy czytać książki, które zostawią w nas dobry ślad. Stąd nazwa strony „dobre lektury”. Lektury ciekawe, mądre, wartościowe, zabawne, inspirujące, takie, którym warto poświęcić nasz cenny czas.

Na tej stronie każdy znajdzie coś dla siebie – począwszy od miłośników literatury pięknej, po tych, którzy interesują się poradnikami albo szukają książek dla dzieci.

Życzymy pasjonującej podróży w świecie dobrych lektur!

Zespół dobre-lektury.pl

 

 

Agnieszka – pedagog od lat pracujący z dziećmi, młodzieżą i rodzicami, bibliotekarka z pasją, wielbicielka thrillerów, kryminałów i fantastyki młodzieżowej; od kilku lat prowadzi zajęcia dla dzieci, warsztaty dla młodzieży i dorosłych z zakresu literatury dziecięcej i młodzieżowej.

 

 

Basia – dziennikarka, polonistka, w książkach szuka mądrości i przygody.

 

 

 

Kornelia i Adam – małżeństwo i rodzice dwójki dzieci, on stworzył stronę DL i służy radami technicznymi, ona lubi książki o wychowaniu dzieci, zdrowej kuchni i porządkowaniu przestrzeni.

Brak komentarzy