Tytuł: Dobre żony

Autor: Alcott May Louisa

Rok wydania: 2020

Wydawnictwo: Wydawnictwo Mg

Liczba stron: 448

Powieścią kultową literatury amerykańskiej są „Małe kobietki”. Miałeś okazję poznać cztery siostry March? W książce „Dobre żony” dowiesz się, jak potoczyły się dalsze losy tytułowych „małych kobietek”. Louisa May Ascott stworzyła kolejną część przygód Meg, Jo, Beth i Amy.

Kilka lat po „Małych kobietkach”

Autorka pozycji „Dobre żony” przedstawia sylwetki swoich bohaterek po kilku latach od chwili, kiedy zakończyły się wydarzenia z książki „Małe kobietki”. Siostry March wyrosły i każda z nich poszła w swoją stronę, ale więzy, jakie je łączą, nadal są bardzo silne. Wspierają się w smutnych chwilach i rozwiązują razem problemy.

Jeśli zastanawiałeś się, jak może potoczyć się dorosłe życie sióstr March, Louisa May Alcott dostarczy Ci odpowiedzi. Mimo że dziewczęta nie są już takie małe, ich przygody nadal będą Cię bawić i wzruszać. Siostry nieustannie są ciekawe świata, a ich usposobienie niewiele się zmieniło. Jo jest roztrzepana i lekkomyślna, Beth to chodząca dobroć i łagodność, Meg nadal jest bardzo poważną osobą, a Amy to wytworna dama. Cztery siostry różniło wiele, dlatego i wybrały różne drogi życiowe. Jakie?

Będziesz mieć okazję udać się na ślub Meg. Za kogo wychodzi za mąż i co wspólnego z dziewczętami ma młody mężczyzna – sąsiad, który wiele namieszał w ich życiu już w pierwszej części historii sióstr March i ich matki? Czy okażą się one rzeczywiście „Dobrymi żonami”? Zobaczysz sam.

(Opis Wydawcy)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.