Tytuł: Sekrety Panamy. Spadek

Autor: Monika Wojtkowiak

Rok wydania: 2019

Wydawnictwo: Gotów

Liczba stron: 255

Wyścig po spadek… kryminał w rytmie latino
Spokojne życie studentki Natalii zakłóca niespodziewana wiadomość : otrzymała od dziadka spadek, który musi odebrać osobiście. Rodzina wie tylko tyle, że ich przodek mieszkał w Panamie, gdzie prowadził burzliwe życie. Natalia wyrusza za ocean, ale nie sama… Tam zderza się z inną kulturą i stylem życia. W dodatku sprawa spadku okazuje się bardziej skomplikowana niż można się było spodziewać . Natalia zostaje wciągnięta w grę, w której interesy są ważniejsze od ludzkiego życia. Jak skończy się jej panamska przygoda?

„Sekrety Panamy” to debiut literacki Moniki Wojtkowiak  – absolwentki bezpieczeństwa narodowego i filologii hiszpańskiej oraz miłośniczki Panamy. Książki ilustrowana jest mapą narysowaną przez autorkę oraz zdjęciami z tego egzotycznego dla nas kraju.

Rosnące napięcie, niespodziewane zwroty akcji, barwne opisy Panamy, sposób przedstawienia głównej postaci – Natalii to niewątpliwe zależy książki. Ponadto czytelnik aż do końca nie wie, który z bohaterów jest po której stronie i kto z kim „trzyma”. Wszystko staje się jasne dopiero na końcu. Jedyną rzeczą, która może nieco zdezorientować czytelnika jest wielość wątków i kryminalnych powiązań występujących w książce.

recenzja: BSComments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.